Solvens sp. z o.o. Odszkodowania i Windykacja

Windykator terenowy

Poszukujemy:

os贸b gotowych podj膮膰 dodatkow膮 odpowiedzialn膮 prac臋 wymagaj膮c膮 bezpo艣redniego nawi膮zywania kontaktu z d艂u偶nikami, negocjowaniu warunk贸w sp艂aty zad艂u偶enia oraz raportowaniu wynik贸w pracy do centrali firmy.

Wymagania:

  • wykszta艂cenie minimum 艣rednie
  • samodzielno艣膰 i konsekwencja w dzia艂aniu
  • w艂asny samoch贸d i tel. kom贸rkowy
  • bardzo dobrze rozwini臋te zdolno艣ci negocjacyjne
  • sta艂y dost臋p do Internetu

Mile widziane:

  • do艣wiadczenie w windykacji
  • byli pracownicy s艂u偶b mundurowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte na systemach prowizyjnym i rycza艂towym
  • samodzielno艣膰 w ustalaniu tras
  • elastyczny czas pracy
  • nadz贸r merytoryczny i organizacyjny
  • bardzo dobr膮 komunikacj臋 z bezpo艣rednim prze艂o偶onym
  • mo偶liwo艣膰 podnoszenia kwalifikacji zawodowych w wyspecjalizowanej firmie

Specjalista ds. Windykacji

Opis stanowiska:

  • telefoniczne negocjowanie termin贸w i warunk贸w sp艂aty
  • kompleksowa obs艂uga spraw na etapie przes膮dowym i w trakcie post臋powania s膮dowego
  • raportowanie do prze艂o偶onego
  • realizacja wyznaczonych cel贸w
  • ustalanie aktualnego stanu maj膮tkowego d艂u偶nika
  • wsp贸艂praca z innymi dzia艂ami firmy

Wymagania:

  • wykszta艂cenie min. 艣rednie
  • do艣wiadczenie w pracy windykatora: minimum 2 lata
  • znajomo艣膰 procedur windykacyjnych i prawa dot. wierzytelno艣ci
  • bardzo dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office i obs艂ugi komputera
  • umiej臋tno艣膰 dzia艂ania w stresie oraz pod presj膮 czasu
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywno艣膰 i nienaganna dykcja
  • niekaralno艣膰
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowa o prac臋
  • wynagrodzenie w zale偶no艣ci od osi膮ganych wynik贸w (podstawa + prowizja)
  • prac臋 w m艂odym dynamicznym zespole
  • mo偶liwo艣膰 zdobycia dodatkowych kwalifikacji poprzez rozbudowany system szkole艅

Telemarketer

Je艣li :

  • posiadasz mi艂y g艂os i poprawn膮 dykcj臋
  • rozmowy telefoniczne sprawiaj膮 ci przyjemno艣膰
  • masz do艣wiadczenie w pracy z komputerem i do艣wiadczenie w sprzeda偶y
  • jeste艣 dyspozycyjny/a od poniedzia艂ku do pi膮tku w godzinach 8-16 lub 15-21

szukamy w艂a艣nie Ciebie!

Oferujemy:

  • prac臋 w m艂odym, dynamicznym zespole
  • profesjonalne szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekaw膮 i sta艂膮 prac臋 na umow臋 zlecenie

Osoby zainteresowane podj臋ciem wsp贸艂pracy prosimy o przesy艂anie CV i listu motywacyjnego na adres kariera@solvens.pl